GRATIS wysyłka przy zakupie powyżej 180 zł

Zwroty i wymiana

Zwroty

Bielizna zakupiona w naszym sklepie może zostać zwrócona bez podawania przyczyny w ciągu  30 dni daty odebrania przesyłki.
Bielizna powinna zostać przesłana na adres:

KoszOkazji.pl
Ul. Frencuska 28/6
65-943 Zielona Góra

Zwrot może być dokonany jedynie pod warunkiem, iż bielizna jest czysta, niepoplamiona, nieużywana, niezniszczona, pozbawiona zapachu (np. perfum), w oryginalnym, nieuszkodzonym (również niepogiętym) opakowaniu.
Ponadto bielizna powinna posiadać oryginalne metki oraz dodatkowe akcesoria, jeśli były takie w zestawie (np. zapasowe ramiączka).

Do zwracanej przesyłki należy dołączyć dowód sprzedaży.

Każda zwracana bielizna jest przez nas sprawdzana, jeśli powyższe warunki nie będą dotrzymane zwrot nie zostanie przyjęty.
W przypadku nie przyjęcia zwrotu, bielizna zostanie odesłana na koszt klienta.

Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.

Pieniądze zwracamy na podane przez Państwo konto bankowe lub przekazem pocztowym.

Zwracana kwota jest pomniejszona o koszty przesyłki.

Bielizna zwracana przesyłana do KoszOkazji.pl jest na koszt wysyłającego.


Wymiana Towaru

1.  Klient ma możliwość dokonania wymiany towaru w terminie 31 dni od dnia odebrania przesyłki. Wymiana towaru możliwa jest tylko w przypadku, kiedy towar jest zgodny z umową.

2. W celu dokonania wymiany, o którym mowa w ust. 1 należy:

a) złożyć nowe zamówienie w Sklepie, wpisując w polu „Uwagi” słowo „Wymiana” oraz numer poprzedniego zamówienia, który można znaleźć na specyfikacji, która została przesłana do Klienta wraz z towarem
b) odesłać towar na adres korespondencyjny Sprzedawcy: Firma Konsultingowa MG Konsulting  , Ul. Francuska 28/6 65-943 Zielona Góra, z dopiskiem „wymiana”
c) pokryć koszty przesyłki zgodnie z ust. 3 oraz ewentualną dopłatę, w przypadku wyboru droższych produktów na wymianę

3. Klient ma prawo do swobodnego wyboru co do formy wysyłki towaru podlegającego wymianie, jednakże nie ma prawa do skorzystania z promocyjnych kosztów wysyłki obowiązujących w Koszokazji.pl dla nowych zamówień.

4. Odsyłany towar należy zapakować w sposób uniemożliwiający jego uszkodzenie w transporcie. Jednocześnie dowód zakupu winien zostać tak umieszczony w przesyłce, aby uniemożliwić jego przypadkowe wypadnięcie, zgubienie lub zniszczenie.

5. Zwroty na wymianę uwzględniane są tylko wraz z dowodem zakupu (np. dowodemzakupu lub fakturą VAT lub jakimkolwiek innym potwierdzeniem zawarcia transakcji pomiędzy Klientem a Koszokazji.pl). W przypadku jego braku zwrot na wymianę nie zostanie uznany, a towar zostanie odesłany na koszt Klienta

6. Koszt odesłania towaru do Sprzedawcy na adres korespondencyjny Sprzedawcy: Firma Konsultingowa MG Konsulting  , Ul. Francuska 28/6 65-943 Zielona Góra z dopiskiem „wymiana” pokrywa Klient.


Reklamacja towaru

1. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta będącego jednocześnie konsumentem w rozumieniu art. 22š ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny z tytułu rękojmi za wadę fizyczną i prawną określony jest ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny.

2. Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi towar wolny bez wad.

3. Reklamację można złożyć w następujący sposób:
  a) pisemnie na adres korespondencyjny sprzedawcy: Koszokazji.pl Ul. Francuska 28/6 65-943 Zielona Góra
  b) telefonicznie pod numerem: + 48 68 320 00 83
  c) w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty e-mail na adres: sklep@koszokazji.pl

4. Reklamacja powinna zawierać:
  a) imię i nazwisko Klienta,
  b) nazwę towaru oraz datę zakupu,
  c) opis i rodzaj dostrzeżonej wady,
  d) żądanie doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową, lub oświadczenie o obniżeniu ceny lub odstąpieniu od umowy sprzedaży.

5. Sprzedawca ustosunkuje się do żądań Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania żądania Klienta.

6. Towar podlegający reklamacji należy odesłać lub dostarczyć osobiście na adres korespondencyjny sprzedawcy: Koszokazji.pl, Ul. Francuska 28/6 65-943 Zielona Góra

Zarejestruj się i zgarnij rabatW naszym sklepie Mikołaj pracuje cały rokPonad 4000 produktów w ofercie naszego sklepu
PayU.pl - bielizna i odzież damska, bielizna męska